WordPress site için En uygun Hosting Hizmeti

Webmasterlar tarafından genelde en çok tercih edilen yazılım wordpressdir.Wordpress sisteminin avantaları olduğu kadar malesef dezavantajları da oluyor.Fakat hali hazırda Tüm kitleye en çok hitap eden php yazılımı wordpressdir.

WordPress Web siteniz için hosting tercih ederken mutlaka linux tabanlı php5 destekleyen bir sunucu olmalıdır.WordPress Hosting de alabilirsiniz veya direk linux hosting ile de başlayabilirsiniz genelde her ikisi de aynı alt yapıda barınır WordPress Hosting de ek güvenlwordpress-md5-123456-sifre-sifirlamaik ve performans ayarları yapılarak hizmet teslim edilir.

linux hosting hizmetiniz mutlaka SSD disk alt yapısı olmasına dikkat edin diğer diskler ssd kadar performanslı olmadığı için ssd ile aynı performansı almanız mümkün değildir.

Şuan sektörde WordPress desteklemeyen linux sunucu yoktur en azından biz bu zamana kadar denk gelmedik 🙂 bundan dolayı WordPress siteniz için hosting alırken Performans ve Güvenliğe odaklanmanızı tavsiye ederiz.

 

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.