WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Çözümü

WordPress kullanıcılarının genel sorunudur wordpress beyaz ekran hatası.Wordpress beyaz sayfa hatasının  bir çok sebebi olabilir genelde yazılım kaynaklıdır fakat nadir de olsa sunucunuz kaynaklı olma ihtimali de mevcut.

Adım Adım WordPress beyaz sayfa hatası çözümü

  1. Admin paneline girebiliyorsanız tüm eklentileri pasif edin problem devam ediyorsa sorun eklenti kaynaklı olmadığı kesinleşmiş demektir.Eğer sorun düzeldiyse tek tek eklentileri aktif edip kontrol ediniz hangi eklentiyi tekrar aktif edince siteniz gidiyorsa o eklentiyi silip tekrar kurmayı deneyiniz.
  2. Site dosyaları hasar görmüş olabilir.Mutlaka önce Web sitenizin komple WordPress yedeğini alınız.Yedek aldıktan sonra aynı sürüm wordpress bilgisayarınıza indiriniz kendi bilgisayarınıza ardından wp-admin klasörünün adını wp-admin2 yapın ve indirdiğiniz wordpress den wp-admin klasörünü ftp e tekrar atınız problem büyük olasılıkla çözülmüş olacaktır.

Problem halen devam ediyorsa Hosting Firmanızdan destek alabilirsiniz.

 

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.