VPS Satışlarımız Başlamıştır

Merhabalar.yaklaşık 5 aydır aşkın Ozkula İnternet Hizmetleri adında Yer sağlayıcısı firması olarak hizmet vermekteyiz.Hizmetlerimize yeni bir hizmet daha ekledik.Bundan sonra vps hosting satışlarımızda başlamıştır.Yüksek özelliklerde yüksek performanslı harika Linux türkiye lokasyon VPS paketleri oldukça uıygun fiyatlara Ozkula İnternet Hizmetlerin ‘de .Yüksek özellikli Sunucumuzu SolusVM ile sanallaştırmaktayız.Bu sanallaştırma yazılımı sayesinde tüm vps hizmetlerine Ücretsiz vps kontrol paneli sunmaktayız.

 

VPS (Virtual Private Server) Nedir?

VPS, ana sunucunun yazılımsal olarak bölünmesiyle elde edilir. Bu sanallaştırma sisteminde, o sunucudaki bütün VPS’ler ana sunucuda yüklü olan işletim sistemini kullanmak zorundadır ve hepsi bu işletim sistemine bağlı olarak çalışan küçük parçacıklar gibidirler. Bu sanallaştırma sisteminde bütün işlemci ve ram paylaşımı yazılımsal olarak yapıldığından, sunucuda bir sıkıntı olduğu taktirde(VPS’lerden birinin aşırı işlemci veya ram kullanımı veya saldırı alması gibi) bu sorundan sunucudaki bütün VPS’ler etkilenir. VPS’lere tahsis edilen ram miktarı, VPS’ler arasında paylaştırılarak birinin kullanmadığı ram başkasına tahsis edilebilir. Bütün VPS’ler birbirinden ayrı çalışsa da, hepsi aynı bütünün birer parçasıdır.

VPS Açtığımız Ozkula.Com Sunucu özellikleri

  • Intel® Xeon® E3-1270
  • 16 GB DDR3 RAM
  • 2 x 1 TB 7.2K Nearline SAS Disk
  • 4 sanal 4 gerçek çekirdek ile toplam 8 çekirdek
  • Türkiye / Radore Lokasyon
  • SolusVM İle sadece Linux sanallaştırma

 

Ozkula İnternet Hizmetleri VPS Paketleri

 

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.