Planlı Bakım çalışması 01.06.2015

1 Haziran 2015 13:00 ile 15:00 arasında Altyapı Geliştirme Çalışması Yapılacaktır. İlgili süre içinde kısa süreli kesintiler yaşanabilir.

Değişiklikler yalnızca bağlantı ekipmanında yapılacağı için herhangi bir veri kaybı ihtimali söz konusu değildir.

Ancak bağlantı kesilmeleri sırasında eklenen içerikler web sitenize ulaşmayabilir. Bu nedenle bakım süresince yeni içerik eklememeniz önerilir.

Yapılacak Yenilikler

* Sanal sunucular için Mail sunucusu( VPS – VDS ) Hizmetleri için özel kuracağımız mail sunucuların dan ücretsiz faydalanma imkanı sağlanacaktır.Mail sunucusu sayesin de gelen ve giden tüm maillerini önce mail sunucusun da filtre edileceği için ip adresiniz blacklist düşmesi ve size gelecek spam maillerin %90 engellenecektir.

Bu hizmet tamamen ücretsiz olup talep doğrultusunda müşterilerimize uygulanabilecektir.İşlemler 5.06.2015 itibari ile başlayacaktır böyle bir hizmet talep ediyorsanız vps hizmetiniz için 5.06.2015 itibari ile bizlere ulaşabilirsiniz.

*Yeni Kiralık sunucu stoğu

150 TL den başlayan i5 işlemcili Türkiye konumlu kiralık sunucu hizmetlerimiz 2.06.2015 itibari ile satışları başlayacaktır.

Gelişmeleri Facebook sayfamız da ve Flickr sayfamız dan takip edebilirsiniz

 

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.