Neden Ozkula ?

Merhabalar ; Ozkula.com olarak 8 TL den başlayan yüksek performanslı VPS paketlerini size sunmaktan mutluluk duyarız.İster Windows VDS ister Linux VPS paketlerini uygun fiyattan alabilirsiniz.8 TL den başlayan VPS paketlerimiz.

 

Neden ozkula.com ?

Ozkula İnternet Hizmetleri Kaliteyi benimsemiş ve müşterilerine kaliteli kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmadır.Bünyemizde 200 e yakın site ve 20 yakın Sanal sunucu ya kesintisiz hizmet vermekteyiz.Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 • 7 / 24 Hizmet İmkanı

Alanında Profosyenel kişiler tarafından kesintisiz hizmeti sağlamaktayız.Gerek MSN gerek size Ticket ile siz değerli Müşterilerimize kesintisiz hizmeti sağlamaktayız.

 • Canlı Destek

Canlı destek imkanı ile sorunlarınızı sitemiz üzerinden karşınızda canlı bir kişi ile anlık olarak konuşa bilme imkanı ve destek alma imkanı

 • Sesli Destek (Skype Destek),

Skype ile müşterilerimize Ücretsiz Sesli Destek hizmeti vermekteyiz.Sesli destek alarak sorunlarınız daha hızlı çözebilir daha hızlı işlemler yaparak ozkula.com dan hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 • Türkiye Merkezli Sunucular

Radore Telekom ( Türkiye Lokasyon ) Merkezli sunucularımız dan hizmet alma imkanı.Radore Telekom merkezli sunucumuz dan 100mbit hat ile  kısa ping süreleri ve hızlı açılan web sayfalarınız.

 • VPS / VDS Kontrol Paneli

VDS / VPS Kontrol paneli ile 7 / 24 bizden bağımsız sunucuzu kontrol edebilir.Dilediğiniz zaman Sanal Sunucunuza Format atabilir veya yeniden başlatabilir bunun gibi bir çok hizmeti web tabanlı kontrol panelinden yapabilirsiniz.

 • Türkçe Kontrol Paneli

Türkçe cPanel Kontrol Paneli ile kolay web site yönetimi ve kesintisiz performanslı Siteler

 • Nearline SAS Disk Yapısı

Diğer disk yapılarına göre daha performanslı daha hızlı erişilebilen web sayfaları

 • Raid 1 Mimarisi

Raid1 ile Yedekli çalışma hizmeti.Raid1 mimarisi ile Oluşabilecek disk sorunlarında veri kaybı yaşamadan atlatma imkanı.

 • Intel® Xeon® E3-1270 8x 3.40Ghz İşlemciler

Yeni Sürüm olan E-3 yüksek performanslı Sunucularımız ile Sitelerinize kesintisiz ve hızlı erişim imkanı

 • Günlük / Haftalık / Aylık Yedekleme Hizmeti

Günlük / Haftalık / Aylık Yedekleme Hizmeti İle Oluşabilecek veri kayıplarını en aza indirgeme imkanı ve Yedekli çalışma güvencesi

 • LiteSpeed Web Server

Litespeed Web Server ile Apache oranla 6x daha hızlı web sayfalarına erişim ve yüksek hitli web sayfaları için Cpu problemi  yaşamama imkanı

 • Site Kurma Aracı

Tüm Hosting ve Reseller Paketlerimizde Site Kurma Aracı ile Tam 200 Scripti 3 sn de tek bir tık ile kurabilirsiniz Örneğin ( WordPress , SMF , Mybb , Drupal , Joomla .. vb 200 script )

 • SolusVM İle Sanallaştırma

SolusVM ile sanallaştırdığımız CentOS / Ubuntu / Fedora / Debain İşletim Sistemli Sanal Sunular ( Linux VPS ) Hizmetleri.SolusVM ile sanallaştırdığımız tüm VPS paketlerine Ücretsiz VPS paneli ( Format , Reboot , Stop , Down , Ram Kontrol vb .) VPS Kontrol Paneli ücretsiz dir.Bu panel sayesinde sunucunuzu 7 / 24 kontrol altında bizden bağımsız tutabilirsiniz.

 • VMware İle Sanallaştırma

VMware ile sanallaştırılan yüksek performanslı VDS paketleri ile Windows veya FreeBSD işletim sistemli Sanal Sunucular ( VDS Paketleri ).Sanal Sunucularınıza ister oyun sunucusu ister dosya barındırma vb bir çok amaçla kullanabilme imkanınız mevcuttur.Tüm Sanal Sunuculara ( VDS Paketlerine ) ( Reboot , Stop , Down ) paneli ücretsiz verilmektedir.Bu panel sayesinde sunucunuzu 7 / 24 kontrol altında bizden bağımsız tutabilirsiniz.

 

Ozkula İ.N.T Hizmetleri

Ucuz VPS Sunucular :http://ozkula.com/sanal-sunucu.php

Ucuz VDS Sunucular :http://ozkula.com/sanal-sunucu.php

Ucuz Hosting : http://ozkula.com/web-hosting.php

Ucuz Reseller : http://ozkula.com/reseller-hosting.php

 

 

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.