Müşteri Yorumları

6 aydır Kesintisiz Web Hosting , Reseller , VPS ve Alan adı Hizmeti vermekteyiz.Hizmet sürecimiz boyunca müşterilerimize daima kaliteli hizmeti sağlanmış ve bu zamana kadar hiç bir olumsuz yorum almadık.

Bu sayfamızdan sayın müşterilerimiz den yorumlarını esirgememelerini bekliyoruz.Saygı ve sevgi çerçevesinde olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.

Saygılar .

Ozkula İnternet Hizmetleri –
Emirhan CANDAN

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

6 thoughts on “Müşteri Yorumları

  Ömer

  (Temmuz 7, 2011 - 2:35 pm)

  Yaklaşık olarak 3 aydır ozkula ile çalışıyorum,şu ana kadar hiçbir yanlışını görmedim. Fişek gibi sunucuları var,hem kaliteli hemde uygun fiyata işlerini layıkıyla yapan bir firma.. Softaculous keyfi ise bambaşka 🙂 Tek tuşla mybb,wordpress gibi scriptleri anında kurabiliyorum. En iyi hosting firması hangisi deseler,gözüm kapalı “ozkula” yı tercih ederim. Herkese öneririm,gerçekten pişman olmazsınız,harika bir firma ! Saygılarımla..

  Mesut

  (Ağustos 5, 2011 - 4:17 pm)

  yaklaşık 2 aydır ozkula ile çalışıom sitede hiç bi problem yok süper bi yer eger kapanmassa daha iyi yerlere yükselecektir eminim 🙂

  Batuhan

  (Eylül 1, 2011 - 8:05 pm)

  4 ay’ı aşkın süredir ozkula ile çalışıyorum ve şu ana dek hiç bir hizmette sorun yaşamadm.
  Sizin yerinize ücretsiz yedek alıyorlar, sıkılmadan sorunlarınızı dinliyorlar. Sunucuların hızı da cabası.
  Ayrıca bu hizmete bu fiyatlar şaşırtıcı derecede makul. Hosting’den yana tercihim artık “Ozkula”.
  Ama domain fiyatları biraz daha artmış, fiyatlar piyasa düzeyine inerse eminim ki domain de Ozkula’dan alınır.

  BEKiR AKINCI

  (Eylül 2, 2011 - 4:40 pm)

  Kendileri son derece ilgili, anlayışlı, meraklı, bilgili ve de işini severek yapan insanlar. Bu şekilde çalışmalarının ve de başarılarının devamını diliyorum. Verdikleri kişisel hizmetten ziyade altyapı olarak da son derece kaliteli olarak hizmet vermekteler.

  Mert

  (Ocak 2, 2012 - 12:47 pm)

  Merhaba. Ozkula ile bugün hizmete başladım. İlk iletişime geçtiğim günden itibaren hiç aralıksız yardım ettiler, her sorumu yanıtladılar. Ve bugün verdikleri hizmete başlıyorum. Kendileri çok iligili ve işini severek yapan kişiler. Başarılarının devamını dilerim.

  Chiduu

  (Ocak 11, 2012 - 5:45 pm)

  Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.Herkes gözü kapalı bu firmayı seçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.