Muhasebe sunucusu için en uygun seçim

Özellikle salgın dönemlerinde muhasebe sunucularına uzaktan erişebiliyor olmak iş sürekliliği için elzem ihtiyaç olmuş durumda. Muhasebe sunucunuzu ofis dışına açtığınız an gerekli güvenlik önlemleri alınmaması durumunda her türlü saldırıya maruz kalma ihtimaliniz oldukça yüksek.Ufak veya büyük ölçekli şirketlerin genelde maruz kaldığı windows şifreleme mağduriyetini yaşamamanız adına neler yapabilirsiniz anlattık.

Basit ama etkili önlemler alarak muhasebe sunucunuz dışarıya açarak hiç bir olumsuzluk yaşamadan kullanabilirsiniz.

Özkula olarak büyük veya küçük ölçekli şirketlere özel olarak sunduğumuz Yedekleme ve Güvenlik öncelikli Cloud muhasebe sunucu paketlerini tercih ederek şirketinizi her türlü felaketlere karşı koruma altına alabilirsiniz.

İlk Adım Yedekleme 

Aylık olarak ücretsiz sunduğumuz İmaj yedekleme hizmeti sayesinde yaşayabileceğiniz saldırılarda tek bir tuşla tüm sisteminizi ayağa kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Tüm paketlerimizde yedekleme hizmeti standart olarak ücretsiz sunulmaktadır.

Güvenlik

Muhasebe sunucunuzu dışarıya kapatarak sadece istenilen konumlardan bağlantı sağlanmasını sağlayarak yetkisiz ve izinsiz giriş ihtimalini sıfıra indiriyoruz. Hiç bir kısıtlama olmayan tamamen dışarıya açık bir sunucu her zaman risk altındadır.

Sistemi Sürekli  Güncel Tutma 

Kullanılan yazılımların lisanslı olmasına özen gösterip otomatik güncelleştirme yapılandırmasını yaparak kullanmış olduğunuz windows  sunucunun herhangi bir güvenlik güncellemesi yayınlandığında otomatik uygulanmasını sağlayarak sunucunuzu güvenli ve güncel tutuyoruz.

Ücretsiz Destek ve Yapılandırma

Muhasebe sunucunuzu hiç bir ek ücret talep etmeden Yedekleme, Güvenlik ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirerek teslim ediyoruz.

Yeni nesil SSD Cloud sunucu Paketlerimize bu bağlantıda ulaşabilirsiniz

Yazar: ozkula

2011 dan bu yana edindiğimiz tüm bilgileri ozkula blog üzerinde ücretsiz yayınlıyoruz.310 dan fazla özgün makale ile en güncel hosting bloglar arasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.